sobota, 31 października 2020

Szczucie i zakłamanie +

 Jeden etap za nami. Po krótkim "oddechu" jaki wspaniałomyślnie nam podarowali w okresie wakacyjnym, wchodzimy w kolejny akt spektaklu o nazwie "nowa normalność"

Ażeby śmiało ruszyć z tym projektem, potrzebna była odpowiednia baza i fundament. Z kolei za jego przygotowanie, odpowiedzialni byli ci, którzy już od dawna sprawnie operują socjotechnicznym arsenałem środków, wdrażając nowy- stary projekt inżynierii społecznej. Dlaczego nowy- stary? Bo zmieniła się frazeologia i charakterystyka. Natomiast retoryka i kierunek w jakim wszystko zmierza, pozostały niezmienne.

Nie będę wracał do pewnych kwestii, które opisywałem w swoim kwietniowym wpisie. Nie mogę się jednak powstrzymać przed wstawieniem tutaj pewnego zestawienia, którego odnalazłem niedawno w necie, a które idealnie opisuje aktualny plan, jaki wciąż przeciwko nam pozostaje wdrażany. Plan szczucia i zakłamania +

1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie. 

2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego. 

3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują. 

4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.  

5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki czyli tzw. "namordniki".  

6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami, w przypadku nie stosowania się do poleceń władz. 

7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.   

8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony. 

9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.   

10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.  

11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku. 

12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny"  

13. Doprowadź covidian do urojenia, że tylko szczepionki ich zbawią! Doprowadź ich do pożądania zaszczepienia się za wszelką cenę!  

14. Doprowadź covidian do urojenia, że niezaszczepieni zagrażają ich zdrowiu i życiu!  

15. Doprowadź covidian do urojenia, że mają obowiązek na....dalać niezaszczepionych aż do skutku, czyli poddania się szczepieniu! 

16. Zrób szczepionki modyfikujące genetycznie wrażliwość organizmu przymusowo zaszczepionych, na receptory różnych wirusów dla każdej grupy społecznej - zmieniając promieniowaniem 5G odpowiednio do zapotrzebowania pożądane reakcje chorobowe na któryś z wirusów, doprowadzając do kontroli całej populacji. 

17. Doprowadź covidian i nie tylko do urojenia, że ogólny spadek umieralności nie jest spowodowany NIEdostępem chorych do konowałów! A najlepiej do urojenia, że żadnych spadków nie ma!  

18. Zrób z covidozy super biznes - zarobisz miliony! Inni zbankrutują i sprzedadzą ci swoje firmy za 1$. A jak już popełnią samobójstwo, to połóż łapę na ich majątku.

19. Podłączaj chorych z zakrzepicą płuc pod respirator i odgrywaj teatr do kamer, że ludzie umierają. 

20. Zakaż sekcji zwłok osobom zmarłym w karetkach lub szpitalu w celu ustalenia prawdziwej przyczyny zgonu i spalaj zwłoki by usunąć dowody zbrodni - podłączanie chorych z zakrzepicą a nie zapaleniem płuc pod respirator! [Krew zagęszczona w całym ciele to efekt uaktywnienia co-vida falami 5G] To byłby dowód do odszkodowań od właścicieli patentu na co-vida oraz koncernów farmaceutycznych i telekomunikacyjnych! I od współudziałowców przestępstwa - całej MAFII "Państwowej"!  

21. Utajnij dane z Włoch w sprawie liczby użytych tam obecnie respiratorów do leczenia osób zakażonych wirusem COVID - [zrezygnowano z leczenia chorych na COVID przy użyciu respiratora z uwagi na zgony "leczonych"] - wytłumacz konowałom odebranie premii jako wyższą konieczność wymaganą naszym biznesem!  

22. Epatuj w mediach liczbą zajętych respiratorów w stosunku do liczby całkowitej, dalej podłączaj chorych do respiratora, podkręcaj ciśnienie i opisuj ich męczarnie rozsadzanych płuc. Płać mordercom i licz zwiększającą się liczbę zmarłych - potęguj tym samym histerię! 

23. Nie pozwól motłochowi na myślenie! Bo dojdzie do wniosku, że skoro DOBRE są szczepionki, bo wywołują przeciwciała u człowieka, to przeciwciała Co-vida wykrywane testami dowodzą... choroby Co-vidowej. Zatem szczepionki nie mogą wywoływać choroby co-vidowej od razu!!! [Poza tym jak szczepionka na Covida wywołująca przeciwciała mogła by pomóc choremu, który przecież wg testów MA JUŻ przeciwciała] [PiS jeszcze w maju stwierdził w "Polskim" Radiu, że test wykazuje nawet kontakt z wirusem sprzed półtora roku! A to oznacza że NIE wykrywa Covida, tylko...no właśnie]  

24. Ostrzegaj MAFIĘ "Państwową" przed pokusą wprowadzania "bandytyzmu++" bo wyjmą się tym spod prawa! A wtedy działania wobec nich będą bezkarne! Wtedy motłoch będzie podawał sobie informację, że: "każdy suweren może każdą mendę politycznej mafii i jej sługusa zastrzelić jak wściekłego psa, skopać, utopić, zatłuc kijem i powiesić! Zwłaszcza jeżeli będzie powoływała się na ochranianie covida!". To może zaszkodzić naszemu biznesowi!  

25. W histerii drugiej fali buduj tak "potrzebne" obozy koncentracyjne dla wybranych odpowiednim testem! Będą jak znalazł dla obłąkanych antyszczepionkowców, kiedy zaczniesz wyciągać wszystkich z domów i wmawiać im, że są chorzy na bezobjawową, potwornie zaraźliwą chorobę, którą trzeba przymusowo 'leczyć' za pomocą trucizny zwanej 'nową szczepionką'!

 I jeszcze trochę przydatnych info.

Włoscy lekarze skarżą rząd:

https://www.odkrywamyzakryte.com/skarga-lekarzy-covid-19/ 

Strona prawnika, Adama Kłoszewskiego:

https://adamkloszewski.wixsite.com/pdfy    

Fałszywe mobilizacje na wiosnę?

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/mobilizacje-wojenne-proba-neutralizacji-zbrojnego-oporu 

Do pobrania i wsparcia akcji:

https://zrzutka.pl/h266xv

O nielegalności aktualnych rozporządzeń:

http://www.crisis-consulting.pl/pdf/zrzutka_002/nie_przyjmuj_mandatu.pdf 

Posłuchajcie sobie, jak traktują LUDZI:

 https://www.youtube.com/watch?v=B2BCbhAl_Uk

Dobry i celny przekaz:

https://www.youtube.com/watch?v=MFW-2xJlV7k&feature=youtu.be 

 

Na koniec, budujące i wartościowe słowa wartościowych ludzi:


 

Źródło zdjęcia: internet

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz